Upixel iskolatáska, hátizsák Joyful zöld

Gyártó cikkszám: WY-A026z

A Joyful hátizsák remek választás gyerekeknek utcai használatra, vagy iskolatáskának, illetve felnőttnek utcai hátizsáknak. Mint minden Upixel táska, funkcionális kialakítása mellett igazi műalkotás is lehet belőle.

A táskán egy különleges, pixelezhető felület van, ami szilikon pixelek segítségével díszíthető. A pixelek visszaszedhetők, perceken belül átrakhatók. A táskán 41 oszlopban, 30 sorban összesen 1200 pixelpont áll rendelkezésedre a hangulatod, háziállatod, a bandád, vagy csapatod jele, a céged logója vagy bármilyen egyedi alakzat kirakására.

A 24 különböző színű pixel segítségével bármilyen minta kirakható a táska felületére.
A táskához a kis pixel használható!

A mellett, hogy nagyon jó időtöltés a gyereknek, szülőnek egyaránt a formák, képek kitalálása és felrakása a táskára, remek készségfejlesztő is.
Játékosan fejleszti a gyermek szem-kéz koordinációs, finom motorikus képességeit, a vizuális figyelmét és memóriáját, és nem utolsó sorban a fantáziáját, kreativitását.

Részletes termékleírás:

• egyterű belső kialakítás, belül a hátfalán egy nagy külön fakk, az elején egy nagyobb cipzáros zseb
  • kívül két kisebb és egy nagyobb, cipzárral zárható zseb, hogy rendben tudd tartani a dolgaidat
  • erős, vízlepergető anyagból készült, könnyen tisztítható nedves ruhával
  • a  jobb és bal oldalán 1-1 külső hálós zseb, amiben elfér egy fél literes palack
  • merevített, szivacsos táskatest, párnázott hátrész
  • szivacsos, szélesített vállpánt, ami segít elosztani a terhet a vállon
  • fényvisszaverő csíkok a vállpánton
  • a logózott bélés, az egyedi cipzár fogantyú, a különleges, dekorálható felület és a minőségi anyagok teszik a Joyful hátizsákot különlegessé

A pixelek felrakásánál fontos, hogy azok pontosan illeszkedjenek!

Figyelmeztetés: A pixelek kicsik, 3 év alatti gyermek lenyelheti!

• WY-A026z
Menny.:db

Tömeg

0,74 kg