iskolatáska tolltartó kategóriák

Rendezés:
Nézet:
Raktáron

Bright Colors tolltartó nem csak tollak, ceruzák, radírok tárolására alkalmas. Igazából bármit tarthatsz benne, ami belefér. A dekorálható felülete miatt pedig külön vicces, hogy akár minden nap más mintát rakhatsz rá.

A tolltartón egy különleges, pixelezhető felület van, ami szilikon pixelek segítségével díszíthető. A pixelek visszaszedhetők, perceken belül átrakhatók. A táskán 33 oszlopban, 10 sorban összesen 314 pixelpont áll rendelkezésedre az egyedi ábra megjelenítésére.

A 24 különböző színű pixel segítségével bármilyen minta kirakható a táska felületére.
A táskához a kis pixel használható!

Amellett, hogy nagyon jó időtöltés a gyereknek, szülőnek egyaránt a formák, képek kitalálása és felrakása a táskára, remek készségfejlesztő is.
Játékosan fejleszti a gyermek szem-kéz koordinációs, finom motorikus képességeit, a vizuális figyelmét és memóriáját, és nem utolsó sorban a fantáziáját, kreativitását.

• egyterű, cipzárral zárható belső kialakítás
  • anyaga erős, 600D nejlon
  • vizes rongy segítségével könnyen tisztítható
  • az egyedi cipzár fogantyú, a különleges, dekorálható felület és a minőségi anyagok teszik a Bright Colors tolltartót különlegessé

• WY-B002lila

• egyterű, cipzárral zárható belső kialakítás
  • anyaga erős, 600D nejlon
  • vizes rongy segítségével könnyen tisztítható

• WY-B002-Az
Raktáron

A Dreamer tolltartó egy strapabíró, vízlepergető (orkán) anyagból készült, dekorálható tolltartó.

Igazából nem csak tollak, ceruzák, radírok tárolására alkalmas. Tarthatsz benne bármit, ami belefér. A dekorálható felülete miatt pedig külön vicces, hogy akár minden nap más mintát rakhatsz rá.

A tolltartón egy különleges, pixelezhető felület van, ami szilikon pixelek segítségével díszíthető. A pixelek visszaszedhetők, perceken belül átrakhatók. A táskán 26 oszlopban, 12 sorban összesen 312 pixelpont áll rendelkezésedre az egyedi ábra megjelenítésére.

Részletes termékleírás:

• cipzárral záródó, egyterű belső kialakítás
  • belül az egyik oldalán két kis zseb
  • erős, vízlepergető anyag
  • könnyen tisztán tartható egy vizes rongy segítségével
  • a logózott bélés, az egyedi cipzár fogantyú, a különleges, dekorálható felület és a minőségi anyagok teszik a  Dreamer tolltartót különlegessé

• WY-B016s
Raktáron

A Super Class tolltartó egy nem túl nagy, jól osztott, kétszintes tolltartó. Ideális választás gyerekeknek otthonra, vagy iskolába, de kreatívabb felnőtteknek is jó szolgálatot tehet.

A tolltartón egy különleges, pixelezhető felület van, ami szilikon pixelek segítségével díszíthető. A pixelek visszaszedhetők, perceken belül átrakhatók. A táskán 28 oszlopban, 12 sorban összesen 303 pixelpont áll rendelkezésedre az egyedi ábra megjelenítésére.

Részletes termékleírás:

• egyterű, de osztott belső kialakítás
  • az elválasztó egyik felén hálós, cipzárral zárható zseb, a másik felén 4 gumírozott ceruzatartó
  • merevített, nem deformálódó test, hogy biztonságban legyenek a bele rakott dolgok
  • erős, vízlepergető anyagból készült, könnyen tisztítható nedves ruhával
  • a logózott bélés, az egyedi cipzár fogantyú, a különleges, dekorálható felület és a minőségi anyagok teszik a Super Class tolltartót különlegessé

• WY-B012k