Ars Una kompakt easy mágneszáras iskolatáska Batman (852) 18

Gyártó cikkszám: 94498523
Elérhetőség: Kifutott

Kompakt iskolatáska I-IV osztályosoknak.
Erős, strapabíró anyagból, ergonómikus kialakítással készült, párnázott széles vállpántjait pedig úgy tervezték, hogy tökéletesen és egyenletesen terhelje a gyermek vállát.
Belső nagy részében A/4 méret kényelmesen elfér, melyet válaszfal két részre oszt.
Két oldalsó zseb ideális a kulacs, vizes palack tarolásra.
Elől egy nagy zseb található amely tolltartónak, uzsonnás doboz tárolására megfelelő.
A táska egy nagy mágneses csattal záródik, mely könnyen csukható, nyitható.
Súlya : 1000 g
Mérete: 33x39x21 cm

Kompakt iskolatáska I-IV osztályosoknak.
Két oldalsó zseb ideális a kulacs, vizes palack tarolásra.
A táska egy nagy mágneses csattal záródik, mely könnyen csukható, nyitható.
Súlya : 1000 g
Mérete: 33x39x21 cm