Ars Una City of BUDAPEST iskolatáska, hátizsák világító csattal

Gyártó cikkszám: 95089133
Elérhetőség: Kifutott

Kisfiad számára keresel gerincbarát, könnyű, tartós iskolatáskát - ráadásul olyat, amely mintája eltér a megszokott fiús témáktól? Akkor ez a vagány, Budapestet idéző grafikával díszített hátizsák lesz a kedvencetek, hiszen a felsorolt tulajdonságok mellett még 2 év garanciával is rendelkezik!

Miért ajánljuk az ARS UNA Iskolatáskát?

• Az Ars Una iskolatáska az elsősök gerincének is megfelelő, vastagon párnázott, ergonomikus hátkiképzéssel rendelkezik az egészséges testtartás kialakítása és megtartása érdekében.
  • Az iskolatáska puha vállpántjai több ponton is állíthatóak, ennek köszönhetően a táska maradéktalanul a gyermek magasságához és testalkatához igazítható.
  • Hátoldala teljes felületével a gyermek hátához illeszkedik, tehermentesítve ezáltal a gerincoszlopot.
  • Az Ars Una iskolatáskával megvalósítható a váll- és hátizmok arányos terhelése, ennek köszönhetően egészséges és kényelmes viselet a gyerekek számára.
  • Formatartó szerkezetének és a prémium minőségű anyaghasználatnak köszönhetően rendkívü tartós, nem kell évente új táskát venni! - Erre rendeltetésszerű használat mellett 2 év teljes körű garanciát vállalunk.
  • Olvass még több tippet arról, hogy hogyan válaszd ki a tökéletes iskolatáskát!

Termékinfók:

• 1-3. osztályig ajánljuk
  • Különleges, világító csattal nyitható-zárható!
  • Gerincbarát hátkiképzés
  • 3 ponton állítható, puha vállpántok
  • Mellkaspánttal a még nagyobb kényelemért
  • Tartós, erős anyagból készült, kemény szövet alsó részén 4 db műanyag talp
  • 1 nagy rekesszel rendelkezik – belül 2 textil elválasztó elem
  • Cipzáras belső zsebbel, tetejében órarendtartóval és névkártya tartóval
  • Két oldalán egy-egy cipzáras, dupla zseb
  • Hőtartó fóliával ellátott első zsebében kényelmesen elfér az uzsonna
  • Nagy felületű fényvisszaverő elemek a biztonságért
  • 2 ÉV GARANCIÁVAL!
  • Vásárold meg bátran már most, a 2 év garanciát csak szeptembertől számítjuk!
  • Mérete: 330x390x240 mm
  • Súly: 1.48 kg
  • Űrtartalom: 23 l
  • Terhelhetőség: 8 kg-ig

Fontos: A megadott ár 1 db iskolatáskára vonatkozik. A fotókon látható kiegészítő termékek illusztrációként szerepelnek.

Menny.:db

Miért ajánljuk az ARS UNA Iskolatáskát?

Termékinfók:

• 1-3. osztályig ajánljuk
  • Különleges, világító csattal nyitható-zárható!
  • Gerincbarát hátkiképzés
  • 3 ponton állítható, puha vállpántok
  • Mellkaspánttal a még nagyobb kényelemért
  • Tartós, erős anyagból készült, kemény szövet alsó részén 4 db műanyag talp
  • 1 nagy rekesszel rendelkezik – belül 2 textil elválasztó elem
  • Cipzáras belső zsebbel, tetejében órarendtartóval és névkártya tartóval
  • Két oldalán egy-egy cipzáras, dupla zseb
  • Hőtartó fóliával ellátott első zsebében kényelmesen elfér az uzsonna
  • Nagy felületű fényvisszaverő elemek a biztonságért
  • 2 ÉV GARANCIÁVAL!
  • Vásárold meg bátran már most, a 2 év garanciát csak szeptembertől számítjuk!
  • Mérete: 330x390x240 mm
  • Súly: 1.48 kg