Iskolatáska kiegészítők kategória

Rendezés:
Nézet:
Raktáron
Dekoratív női övtáska, űrtartalom: 1,2 liter, méretek: 18,5x12x5,5 cm, jellemzők: fém csattal állítható derékpánt, egy rekesz cipzáras zárodással. Anyaga: poliuretán • H7T19726RD
5.990 Ft 3.981 Ft
Raktáron
Övtáska, űrtartalom: 2,5 liter, méretek: 21,5x16,5x7,5 cm, jellemzők: állítható derékpánt, cipzáras záródás, hátán cipzáras zseb, elején kis márkajelzés. Anyaga: 600D poliészter/poliuretán • H7T16728CM
Raktáron

övtáska, űrtartalom: 2,5 liter, méretek: 21,5x16,5x7,5 cm, jellemzők: állítható derékpánt, dupla cipzár

• H7T16728DO

• H7T16728RO
Raktáron
Övtáska, űrtartalom: 2,5 liter, méretek: 21,5x16,5x7,5 cm, jellemzők: állítható derékpánt, dupla cipzár. Anyaga: 600D PES/PU • H7T17728RE
3.990 Ft 2.654 Ft

Pixel szett T-M004

A Pixel szett T-M004 az “M” méretű pixelezhető felülettel rendelkező táskákhoz készült, ezek felületére kiférnek a mintái. Ebből a pixel szettből többek között ezeket a mintákat tudod kirakni.

• T-M004

Pixel szett T-M003

A Pixel szett T-M003 az “M” méretű pixelezhető felülettel rendelkező táskákhoz készült, ezek felületére kiférnek a mintái. Ebből a pixel szettből többek között ezeket a mintákat tudod kirakni.

• T-M003

3x3-as pixel chip

A 3×3-as pixel chip minden kis pixeles Upixel termékre használható.

• T-3X3EN01

Kis aqua kék pixel

A kis aqua kék pixel használható az összes Upixel termékhez, mint például az ovis hátizsákiskolatáskapénztárcatolltartógyerek táska, kivéve két terméket.
Az Upixel laptop táskához és a Dupla hátizsákhoz csak a nagy pixel használható.

A pixelek 24 különböző színben kaphatók, segítségükkel bármilyen alakzatot kirakhatsz a táskád speciális felületére. Visszaszedhetők, átrakhatók, így minden nap teljesen új táskád lehet.

• WY-P002aquakék

Kis babakék pixel

A kis babakék pixel használható az összes Upixel termékhez, mint például az ovis hátizsákiskolatáskapénztárcatolltartógyerek táska, kivéve két terméket.

• WY-P002babakék

Kis bézs pixel

A kis bézs pixel használható az összes Upixel termékhez, mint például az ovis hátizsákiskolatáskapénztárcatolltartógyerek táska, kivéve két terméket.

• WY-P002bézs

Kis citromsárga pixel

A kis citromsárga pixel használható az összes Upixel termékhez, mint például az ovis hátizsákiskolatáskapénztárcatolltartógyerek táska, kivéve két terméket.

• WY-P002citromsárga

Kis csontszínű pixel

A kis csontszínű pixel használható az összes Upixel termékhez, mint például az ovis hátizsákiskolatáskapénztárcatolltartógyerek táska, kivéve két terméket.

• WY-P002csontszínű

Kis égkék pixel

A kis égkék pixel használható az összes Upixel termékhez, mint például az ovis hátizsákiskolatáskapénztárcatolltartógyerek táska, kivéve két terméket.

• WY-P002égkék

Kis fehér pixel

A kis fehér pixel használható az összes Upixel termékhez, mint például az ovis hátizsákiskolatáskapénztárcatolltartógyerek táska, kivéve két terméket.

• WY-P002fehér

Kis fekete pixel

A kis fekete pixel használható az összes Upixel termékhez, mint például az ovis hátizsákiskolatáskapénztárcatolltartógyerek táska, kivéve két terméket.

• WY-P002fekete

Kis felhőkék pixel

A kis felhőkék pixel használható az összes Upixel termékhez, mint például az ovis hátizsákiskolatáskapénztárcatolltartógyerek táska, kivéve két terméket.

• WY-P002felhőkék

Kis fukszia pixel

A kis fukszia pixel használható az összes Upixel termékhez, mint például az ovis hátizsákiskolatáskapénztárcatolltartógyerek táska, kivéve két terméket.

• WY-P002fukszia

Kis fűzöld pixel

A kis fűzöld pixel használható az összes Upixel termékhez, mint például az ovis hátizsákiskolatáskapénztárcatolltartógyerek táska, kivéve két terméket.

• WY-P002fűzöld

Kis kávébarna pixel

A kis kávébarna pixel használható az összes Upixel termékhez, mint például az ovis hátizsákiskolatáskapénztárcatolltartógyerek táska, kivéve két terméket.

• WY-P002kávébarna