Herlitz iskolatáska be.bag oldaltáska fekete alapon rózsaszín-kék mintával

Gyártó cikkszám: 11437654
Herlitz be.bag iskolatáska, mely a diákok igényeihez lett igazítva. A Herlitz be.bag oldaltáska strapabíró és tágas, ugyanakkor stílusos. Egyszerűen tökéletes az iskolába! Az oldaltáska fedele megfordítható.. Az oldaltáska fedele levehető és a táska a fedélrész nélkül is használható – lásd nagy képen. Az oldaltáskák egy tágas fő rekesszel és egy első zsebbel rendelkeznek. Az első zsebben integrált rendszerezők találhatóak az apró dolgok átlátható elhelyezése érdekében. Mérete: 38×12,5×34 cm. • 11437654
Menny.:db