ERGOBAG Satch Sleek Ivy Blossom iskolatáska, hátizsák

Kedvezmény: 22%
Gyártó cikkszám: SAT-SLE-001-9H5

Csupa virágos színvilág - felsős ergonómikus hátizsák

A Satch Sleek Ivy Blossom hátizsák olyan iskolatáska felsősöknek, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is. Ergonómiai háttámla kialakítása miatt tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mell-csatt és az alsó derék-csatt alkalmassá teszi a felhasználását kisebb túrákhoz, egy-egy városlátgató kirándulásra is vagy akár sportoláshoz.

mérete : 27*15*45 cm
súly : 1100 g