ERGOBAG Satch Sleek Fresh Crush iskolatáska, hátizsák

Gyártó cikkszám: SAT-SLE-001-9M9
Szállítási díj: Ingyenes

A Satch match iskolatáska - hátizsák - Fresh Crush olyan iskolatáska felsősöknek illetve középiskolásoknak, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is. Ráadásul a táska 5L-es plusz rekesszel is rendelkezik, mely alkalmas a labdák, bukósisakok tárolására. Állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 140 és 180 cm, így az ergonomikus hátrész tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mell-csatt és az alsó derék-csatt alkalmassá teszi a felhasználását túrákhoz, hétvégi kirándulásokhoz vagy akár sportoláshoz. Sőt! A táskán található fülhallgató kimenet gondoskodik arról, hogy a gyermeknek kedvenc zenéjéről se kelljen lemondania.

mérete: 30L+5L

• SAT-SLE-001-9M9