ERGOBAG Satch pack Beach Leach iskolatáska, hátizsák

Kedvezmény: 13.000 Ft
Kedvezmény: 34%
Gyártó cikkszám: sat-sle-001-901
Satch pack iskolatáska - hátizsák - Beach Leach olyan iskolatáska felsősöknek illetve középiskolásoknak, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is. Állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 140 és 180 cm, így az ergonomikus hátrész tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mell-csatt és az alsó derék-csatt alkalmassá teszi a felhasználását túrákhoz, hétvégi kirándulásokhoz vagy akár sportoláshoz. Sőt! A táskán található fülhallgató kimenet gondoskodik arról, hogy a gyermeknek kedvenc zenéjéről se kelljen lemondania. • sat-sle-001-901