ERGOBAG LumBearjack - prime ergonomikus iskolatáska + tolltartó

Kedvezmény: 20%
Gyártó cikkszám: EBA-SIN-001-997
Szállítási díj: Ingyenes

Az ergobag LumBearjack kiváló minőségű iskolatáska, alsó tagozatos gyerekeknek. Ezt a magasság változtatást könnyedén, bármikor elvégezhetjük, kihajtva a táska háttámláját. A táska belsejében egy mozdítható válaszfal van, így könnyebben és praktikusabban lehet pakolni. A táska könnyen nyitható és zárható, köszönhetően a mágneszárnak. A táska tartalmaz 2 darab munkagép matricát, melyet bármikor ki lehet cserélni témában és színben különböző matricára, így gyermeked sose unja meg a táskáját! És tudtad, hogy még a környezetet is véded a termék vásárlásával, hiszen 100 % PET palack felhasználásával készítették.

A táskához tartozik egy Lumbearjack töltött tolltartó is.

Mérete : 25×22×35 cm, 1100g, 20 L

• EBA-SIN-001-997

A táskához tartozik egy Lumbearjack töltött tolltartó is.

Mérete : 25×22×35 cm, 1100g, 20 L