ERGOBAG Iskolatáska HulaHoopBear - prime

Gyártó cikkszám: EBA-SIN-001-9U9
Szállítási díj: Ingyenes

Az ergobag iskolatáska HulaHoopBear olyan elsős iskolatáska, mely lányoknak ajánlott és változtatható háttámlával rendelkezik a gyermek 110 - 150 cm testmagassága között.  A táska belső részében egy mozdítható válaszfal van, így könnyebben és praktikusabban lehet pakolni. A táska könnyen nyitható és zárható, köszönhetően a mágneszárnak.  A pingvines - teknőbékás matricákat tépőzárral könnyen le lehet venni, cserélni lehet, így gyermeked sosem unja meg a táskáját!

És tudtad, hogy még a környezetet is véded a termék vásárlásával, hiszen 100 % PET palack felhasználásával készítették?

• EBA-SIN-001-9U9