Belmil Trolley iskolatáska, Easy Go 338-45, Graffiti

Súly: 1900 g
Anyag: Vízhatlan, polieszter anyag
Térfogat: 25 L

Easy Go” – Multifunkciós: 2 az 1-ben kerekes táska: iskolába és utazáshoz!

"Easy go" kerekes modellünket arra terveztük, hogy tökéletes útitárs legyen a mindennapok során, legyen szó akár utazásról, iskoláról vagy sporteseményről. A táska kézipoggyászméretű, így utazáshoz is tökéletes. Ez a táska kerekes - és hátitáskaként is használható, és néhány egyszerű mozdulattal bármikor átalakítható. E tulajdonságának köszönhetően "Easy go" iskolatáskaként is tökéletes, főleg azoknak a gyerekeknek, akiknek rengeteg iskolaszert kell nap mint nap cipelniük az iskolába.

Tartósság

Az oldalerősítések, a kemény talp, a minőségi fogantyú és a szilikon kerekek növelik a táska tartósságát. Magas minőségű, erős és vízálló anyagokból készül.

Keréktakarók

Hátitáskaként viselve az ún. „keréktakaróknak” köszönhetően a kerekek nem piszkolják be a gyermek hátát.

Állítható alumínium fogantyú.

A kihúzható alumínium fogantyú két magasságban állítható (70 cm és 96 cm). A 96 cm-es beállítás kényelmes magasságot biztosít a szülőknek is.

Tágas, belső rekeszek párnázott laptop tartóval.

Tágas belső rekeszeiben minden iskolai, sport felszerelés és személyes holmi kényelmes elfér. Három kisebb rekeszben kulcsok, dokumentumok és jegyek tarthatók. Párnázott laptop tartóval készül. Az oldalzsebek vizes palack és esernyő tárolására is alkalmasak.

Mindennapi kényelem

A hátoldala egy extra szivacsos betéttel készül, biztosítva a kényelmes viseletet. Az állítható vállpántok párnázott kialakítással készülnek.

Garancia: 2 év

Figyelem: A termék pontos súlya +/- 5%-ban eltérhet

• RCJX0040
Menny.:db

Youtube videók

Termék leírás:

Ajánlott korosztály: 7+
Méret: 47H x 33L x 20W cm
Súly: 1900 g
Anyag: Vízhatlan, polieszter anyag
Térfogat: 25 L

Easy Go” – Multifunkciós: 2 az 1-ben kerekes táska: iskolába és utazáshoz!

Tartósság

Keréktakarók

Állítható alumínium fogantyú

Tágas, belső rekeszek párnázott laptop tartóval.

Mindennapi kényelem.

Garancia: 2 év