Belmil merev falú iskolatáska, Customize-Me 404-20, Flamingo

Gyártó cikkszám: ITAIT3425

Customize-me” iskolatáska csupán 1100 g, erős és vízálló anyagokból készült.

Belmil iskolatáska mérete: 36 cm x 31 cm x 17 cm

• itait3425
Menny.:db

Anatómiai, ergonomikus iskolatáska hátkialakítása

Az ergonómiailag formázott, légáteresztő és párnázott hátkialakításnak köszönhetően a gyermekek gerincét ért terhelés a minimálisra csökken.

A Belmil iskolatáska testmagassághoz állítható hátoldala még jobban illeszkedik a gyermek gerincvonalához.

A szintén párnázott és könnyen állítható vállpántok tovább növelik a kényelmet.

Állítható hátkialakításának köszönhetően az iskolatáska a gyermek aktuális magasságához igazítható, ami optimalizálja a súlyeloszlást.

Belmil iskolatáska tágas, belső rekeszek

Az iskolatáska ügyesen kigondolt rekeszeivel garantáltan könnyebben megy majd a bepakolás!

Minden méretű füzet és könyv elfér benne.

Ez a Belmil iskolatáska modell tágítható első zsebbel készül, ami extra tárolási helyet biztosít.

Az iskolatáska mindkét oldalán zsinóros állítóval ellátott oldalzseb található, melybe kényelmesen elfér egy üdítős üveg (0,7 literig), kulacs, vagy esernyő.